O mnie

Witaj, miło mi, że tu zajrzałeś. Nazywam się Wioletta Sokołowska i chętnie opowiem Ci trochę o sobie.

Moja przygoda z nieruchomościami zaczęła się w momencie, kiedy musiałam23023016_1621705464546625_1560551460_o zmierzyć się ze sprzedażą  swojej pierwszej kawalerki. Mocno entuzjastyczne nastawienie szybko przerodziło się we frustracje z powodu przeciągającego się procesu. Brak merytorycznego wsparcia i podjęcia stosownych działań ze strony pośredników pchnęły mnie do zgłębienia tajników skutecznej sprzedaży samodzielnie. Od tego momentu minęło już kilka lat, cały ten czas poświęciłam na zdobywanie wiedzy o obrocie nieruchomościami i home stagingu. Kształciłam się korzystając z wielu różnych źródeł, czerpiąc inspiracje zarówno z zagranicznych publikacji, jak i polskich doświadczeń. Zdobytą wiedzę teoretyczną i własne założenia weryfikowałam na  mieszkaniach rodziny i znajomych, które były przeznaczone na sprzedaż czy wynajem (za co serdecznie dziękuje najbliższym).

23107565_1621704307880074_752713167_o

Gdy mam możliwość przygotować nieruchomość, cieszę się tak bardzo, jak mój syn na nowy zestaw Lego. Jako niespełniona projektantka wnętrz, znalazłam sposób na realizację pasji właśnie w sztuce home stagingu. Zawsze lubiłam tworzyć na zastanym materiale, przeprowadzać metamorfozy wnętrz, upiększać przestrzeń w której żyje. Podczas przygotowywania mieszkań ta umiejętność nabiera jeszcze większego sensu.

Uważam jednak, że sam home staging nie wystarczy, żeby skutecznie sprzedać. Proces sprzedaży jest złożony i wymaga również podjęcia odpowiedniej strategii marketingowej oraz działań promocyjnych. Moje kompetencje w tym zakresie są potwierdzone ukończonymi studiami na Uniwersytecie Warszawskiem Wydziale Zarządzania o specjalizacji Marketing. Przygotowując ofertę wykorzystuje zdobyte doświadczenia w marketingu i sprzedaży  (pracowałam dla takich marek jak Levi’s czy T-mobile).

 

Mówi się, że o atrakcyjności nieruchomości decydują 3 rzeczy: lokalizacja,22833695_1617904484926723_534768218_o lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja. Ja również rozumiem jak jest ona ważna. Nie wszyscy kupujący znają okolicę, w której poszukują mieszkania, dlatego ważne jest, aby pokazać im cały potencjał miejsca, w którym chcą zamieszkać. Jestem Warszawianką od urodzenia, całe życie mieszkam właśnie tutaj, dlatego dobrze znam i czuje to miasto. Jestem zadowolona gdy mogę podzielić się z zainteresowanym kawałkiem warszawskiej historii lub zaprezentować mu najpiękniejsze miejsca w okolicy.

Wszystkie zdobyte umiejętności ostatecznie pozwoliły mi rozpocząć ekscytującą pracę jako doradca ds. nieruchomości w Agencji Maxon. Jest to zawód, który daje mi niezwykle dużo satysfakcji. Uważam, że jestem szczęściarą, ponieważ na co dzień mam możliwość uczestniczyć w spełnianiu czyiś marzeń, w jednym z ważniejszych momentów w życiu mojego klienta.